CENIK

• INDIVIDUALNI TERMIN ZA INFORMIRANJE, TESTIRANJE TER PREDSTAVITEV TERAPIJ IN PROTOKOLOV VKLJUČUJE:

- Pogovor z obolelo osebo (tudi z družinskimi člani)
- Testiranje z OligoScan aparatom na prisotnost težkih kovin in mineralov v celicah (spektrometrija), kvaliteto eritrocitov, prenos kisika in prisotnost določenih mikroorganizmov

- Informiranje ter predstavitev ustreznih TERAPIJ in PROTOKOLOV glede na problematiko, ki jih izvajajo v tujini v zasebnih onkoloških klinikah in centrih za alternativno zdravljenje

Od 1.1.2024 so vsi termini, obiski in pogovori BREZPLAČNI !

Trajanje od 1h do 2h

KONTROLNI POGOVORI in POMOČ PRI IZVAJANJU PROTOKOLOV z informacijami:

- Stojimo vam na razpolago kot pomoč pri izvajanju protokolov in terapij. Vse kar vas zanima, vsa vprašanja ali če želite pomoč, nam lahko napišete na e-mail naslov:   center.dozd3@gmail.com   ali nas pokličete na telefon:  051 702 500

Od 1.1.2024 so vsi termini za kontrolne pogovore BREZPLAČNI !

Trajanje od 30 minut do 60 minut

Otroci do 18-tega leta oziroma starši (skrbniki) imajo vedno (od 2014) vse naše uslue brezplačne.

Stara cesta 23
1360 Vrhnika
R Slovenija (EU)

TRR / Acount No.: SI56 0202 7026 2672 417
SWIFT: LJBASI2X

• Matična številka: 4105494000

• ID za DDV: SI14983761

• Glavna dejavnost: 94.999

• Šifra SKIS: 15000

• Datum vpisa: 14.3.2018.

Društvo Objemi Zdravja se ne ukvarja z prodajo. Ne prodaja niti reklamira ničesar. Ne zdravi in ni zamenjava za uradno medicino. Ukvarja se izključno samo z informiranjem obolelih in nudi pomoč obolelim v smeri informiranja.