Politika privatnosti, Medsebojnega sodelovanje pri oglaševanju na naši spletni strani

Spoštovani,

Obveščamo vse obiskovalce naše spletne strani, da lahko naše vsebine (tekst, članke in slike) berejo, kopirajo in uporabljajo za svoje namene.

Prav tako dovoljujemo vsem, da postavljajo hiperlinke in internetne med-povezave med našo spletno stranjo in njihovimi (drugimi spletnimi stranmi) v smislu sodelovanja in pomoči (brez finančne koristi in plačila / v ne marketinške namene). In sicer na levi strani pod levim menijem in zgoraj desno v "hederju". Primer tega je baner 1 v desni strani "hederja" za "kubanski center Cuba Medic".

Kdor želi nas lahko kontaktira in postavi na našo spletno stran svoj reklamni baner z hiperlinkom, ki vodi na njihovo spletno stran, v namen medsebojnega sodelovanja in pomoči (brez finančnega interesa in plačila / v ne marketinške namene). In sicer na levi strani pod levim menijem in zgoraj desno v "hederju".

Lep pozdrav,

Dražen Dimnik