Pacijentka iz Nemčije

Pacijentka iz Nemčije | May 18. 2017

Pacijentka iz Nemčije na kliniki dr. Krah. Imela je rak na jajčnikih z metastazami v trbuhu in na jetrih. Začela je z protokolom, ki ga izvajajo pri njih v Nemčiji. Protokol je 90% identičen kot naš GcMAF. Pacijentka je bila za razliko deležna še ozonske terapije. Visoke doze C vitamina je dobivala intravenozno, za razliko od GcMAF protokola, kjer se konzumira velike doze liposomskega C vitamina oralno. Pacijentka je po samo 7 tednih od začetka imela popolnoma čist izvid, kar je dr. Krah tudi tokumentiral in predstavil na seminarju v maju 2017 v Kranju