Andreja P.

Andreja P. | Apr 01. 2019

Moj glioblastom je preteklost :)
Po prestani operaciji sem šla domov že peti dan. Za obsevanje sem se odločila. Temodal pa sem jemala le kratek čas, nato pa sem ga prenehala jemati, ker sem imela hude stranske učinke. Tudi Kepra mi ni pasala. Dexametazon sem jemala, vendar sem si ga sama postopoma zmanjševala. šest mesecev sem jemala Imunsko terapijo GcMAF z klorofilinom, ter cel kup antioksidantov. V aprilo bo skoraj tri leta od kar sem popolnoma čista. Carji ste :)