Jitka

Jitka | May 26. 2020

Diagnoza rak trebušne slinavke (pankreasa). Ni besed za opisat. Še sama ne vem kako je šlo, vse hitro...jok, obup, terapije - protokol D9 proti raku in nekako mi je uspelo. Pomembno je da veste, da sem poleg vsega spremenila svoje življenje. V centru pri Draškotu smo predelali moje življenje, čustvene blokade, vzroke za padec imunskega sistema,... ter ugotovili kaj je bilo tisto kar me je mučilo. Presekala sem in spremenila življenje. Sedaj sem že več kot leto in pol b.p. :)  Zato nikoli ne obupajte !