M.M., glioblastom

M.M., glioblastom | Apr 23. 2016

Pozdravljeni,

Pogovarjala sem se z M., pa se še ne upa izpostaviti. Pocuti se bolje, kot spomladi.
MRI je pokazala, da je tumor v stagnaciji. Lahko komunicira, vendar se še utrudi hitro.
Kot ste opazili je še vedno nemiren in nestrpen. Sporocam pa, da sva zelo zadovoljna, da sva nasla pot do vas in CanSave organizacije.
Zelo dobro je, ker je preko vase organizacije omogocen dostop do toliko strokovnjakov, nacinov zdravljenja in podpore.
Misli, da midva še veliko premalo sodelujeva. Je pa res bilo do sedaj M. fizicno in mentalno stanje taksno, da ni omogocalo daljse odsotnosti od doma ali velikega napora.
Zaenkrat velika hvala za pomoc.

Lp D.