Merima Todor, Beograd

Merima Todor, Beograd | Jan 03. 2016

Nakon moje dijagnoze (multipa skleroza) dugo sam čitala sve po internetu i skoro sam izgubila nadu, Prognoze lekara bile su užasne, stanje se brzo pogoršavalo. Slušala sam druge bolesne i jako se plašila. Odustala sam. A onda sam našla vaš sajt i počela da čitam sve savete. onda smo se i čuli, počela sam sa protokolima. Jedan po jedan protokol. I vežbe i terapije. Nije mi bilo teško ni da putujem tako daleko. Osećala sam da će dati rezultate i verovala kad niko nije verovao. Ljubim vas.