Milena V.

Milena V. | Sep 09. 2018

Marca 2018 so mi odkrili adenokarcinom na pljučih. Na operacijo nisem hotela. Rekla sem, da bi rada poskusila prej kako drugače. In če ne bo šlo, mi še vedno ostane operacija in kemoterapija. Zdravnica je bila prav jezna in me prepričevala, da če ne odločim takoj za operacijo in kt, da zaradi moje nizke telesne teže ne bom dočakala šest mesecev. Se nisem pustila in sva se sprli. Zavedala sem se da je to moja odločitev in da reskiram, vendar mi je nekaj v meni govorilo, da delam prav. Poiskala sem pomoč pri Draškotu. Začela sem z MMS terapijo in detoxom, po treh mesecih pa sem uvedla še imunsko GcMAF terapijo. Danes je točno šest mesecev. Ponovno tečem po 10 km na dan. Kontrolni CT, ki sem si ga plačala sama sem odnesla pokazat svoji zdravnici je pokazal, da raka ni več. CT je le bežno pogledala in mi ga dobesedno vrgla nazaj. Ni se hotela pogovarjati kljub temu, da sem začela govoriti kaj sem počela, me ni poslušala. Kako žalostno je to... Hvala vsem ki ste mi pomagali. Upam da se bo enkrat zavest zdravnikov spremenila in bodo začeli sprejemati tudi kaj drugega kot le to kar jih uči "farmacija"