Suzana

Suzana | Jun 23. 2015

Moja zgodba se začne v januarju 2015. Po mamografiji in punkciji je sledila diagnoza-rak dojke. Vse se je začelo odvijati zelo hitro. Že po dobrem tednu sem bila operirana. Medicinsko zdravljenje naj bi se nadaljevalo še s kemoterapijo, obsevanjem in hormonskim zdravljenjem. Ko sem bila še v bolnišnici, so mi domači povedali za terapijo D9 – samozdravljenje raka po naravni poti. Že ob tej prvi informaciji sem začutila, da obstaja še ena možnost in da je le ta zame prava, saj sem vedno verjela v moč narave. Izginil je strah, ki me je preplavljal in začutila sem v sebi neko novo moč. Ker sem bila še v bolnišnici, se je sestra udeležila brezplačnega predavanja o samozdravljenju raka po terapiji D9 v Ljubljani. Predavanje jo je prepričalo, da je to terapijo vsekakor vredno preizkusiti. Brez oklevanja sem stopila na novo pot upanja in ozdravitve. Na tej poti mi v vsakem trenutku pomagajo tudi moji najbližji, za kar sem jim neizmerno hvaležna. Ker sem se za ciklično kemoterapijo že odločila, mi je terapevt Draško svetoval, da hkrati izvajam tudi terapijo D9, ker bom tako lažje prenašala kemoterapijo in bila še trdneje na poti ozdravitve. Že takoj sem mu povsem zaupala in se prepustila njegovemu zdravljenju. Po njegovih priporočilih sem spremenila način prehranjevanja in vse skozi spreminjam način razmišljanja. Dosledno sem in tudi še upoštevam vsa terapevtova navodila, priporočila, … Priznam, da mi je bilo včasih malce težko, a če imaš pred seboj cilj-ozdravljenje, postane vse lažje. Z osveščanjem o zdravem načinu življenja, drugačnim načinom prehranjevanja, prehranskimi dodatki, kopelmi, preparati,… sem do sedaj brez težav prejemala tudi kemoterapijo. Pred menoj je še en cikel kemoterapije in ob zadnjem obisku pri onkologinji mi je le ta dejala: »Pa saj vi imate kri kot da bi vam dajali vodo ne kemoterapijo.« Po treh mesecih terapije D9 sem opravila tudi MR dojk s kontrastom. Izvid je bil Bp. Vsi izvidi mi potrjujejo, da je bila moja odločitev o vključitvi v terapijo D9 prava. Sedaj sem določene preparate že nehala jemati, z nekaterimi pa sem prešla v vzdrževalno fazo. Zahvaljujem se terapevtu Drašku za vse nasvete, vodenje in informacije, ki mi jih daje kadarkoli jih potrebujem. Z njegovih srečanj pridem vedno dobre volje in polna energije. Čutim, da je to ČLOVEK, ki s svojim znanjem, energijo in toplo besedo pomaga vsakomur, ki si to želi. Hvala.